Fashion speaking

Курс Fashion Speaking – це – 2,5-годинні заняття щосуботи (з 16.30 до 19.00) на фешн-тематику: обговорення трендів, шопінгу, впливу соцмереж.

Це – максимум інтерактиву та спілкування. Корисні роздаткові матеріали та “секретна розсилка” після кожного заняття (з додатковими словами, фразами, рекомендованими відео та статтями за пройденою темою). Це можливість “прокачати” свої знання та отримати новий досвід!

Тривалість міні-курсу – 5 занять (1,5 місяці).

Приєднатися до занять можна в будь-який момент. Адже кожен спікінг – повноцінна розмова на конкретну тему. Також можна відвідувати тільки ті спікінги, теми яких вам особливо подобаються. За потреби можемо надіслати матеріали попередніх занять.

Вартість міні-курсу – 1500 грн. Можна оплачувати:

  • по 2 заняття (650 грн)
  • 1 заняття – 350 грн.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

ТЕМИ СПІКІНГІВ:

  1. Екотренди в моді
  2. Бодіпозитив
  3. Фешн-маркетинг
  4. Мистецтво та мода: вплив одного на інше
  5. Модельний бізнес

ФОРМАТ ЗАНЯТЬ

Кожен спікінг починається з ознайомчих матеріалів, які отримують на пошту/месенджер учасники. Це – короткі відео, план заняття та базовий словник, слова з якого ми будемо використовувати під час наших розмов. Ми НЕ будемо вас змушувати перечитувати кілька томів Оксфордського словника чи всі частини “Війни та миру” Льва Толстого (тільки за вашим бажанням:) Лише стисла, коротка, ознайомча інформація, щоб ви були “в темі”.

На самому занятті ми будемо максимально обговорювати заявлену тему, працюватимемо в групах, будуть інтерактивні завдання “Уяви себе мільйонером/фотографом/модельєром”, рольові ігри (можливо, з масками, але без батогів:). Місцями будемо повторювати та відпрацьовувати самопрезентацію та обговорювати актуальні новини.

Крім того, частина кожного спікінга буде присвячена визначній особистості, яка зробила революцію в моді – Коко Шанель, Крістіану Діору, Валентино, Александру Маквіну, Жану Полю Готьє, Карлу Лагерфельду, Михайлу Вороніну та Мепену Герцу (так-так, багатьох українських дизайнерів знайли й цінували в Європі ще задовго до Instagram). Будемо розбиратися, в чому була їхня революція, читати їхні цитати та просто надихатися відео з їхніх показів.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ