English. Game Edition

Презентуємо зовсім новий формат пратикування англійської – ігрова форма від C-Element!

Як це? Легко, весело, корисно. Ви приходите на гру і практикуєте своє вміння говорити та пояснювати. В ігровій, розслабленій формі це набагато легше (перевірено на собі).
Для чого? Відпрацювати розмовні скіли, роботу в команді та навіть публічні виступи!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Що для цього потрібно?

  1. Лише записатися на курс,
  2. Оплатити його,
  3. Приходити на зустрічі.

Чи потрібен високий рівень володіння english? Ні. У цьому головна родзинка – ми користуємося тим, що вже вміємо і знаємо. З наших попередніх занять ми зрозуміли: наші студенти насправді знають гору інформації, слів та граматики. Єдина проблема – те все застосувати. Тож ми створили комфортне середовище, де зовсім не соромно не знати якогось поняття чи слова, бо ми пишаємося тим, що знаємо вже!

Отже, у що граємо?

1. “Поясни слово”. Завдання – іншими словами пояснити слово, яке вам випало. Наприклад, якщо трапився кіт, то ви маєте англійською пояснити, що це – улюбленець, чи як пес – має хвіст та шерсть. Коли всі “розігрілися”, ускладнюємо завдання.

2. Scrabble. Гра на те, аби скласти слова з букв, які вам дісталися. За кількість букв дістаються бали. “Родзинка” в тому, що учасники думають про слова, які вже знають. але також і про ті, які не знають, але десь бачили, що такі є (у рекламі, в книжці, журналі, чули в пісні тощо). Коли всі роззнайомимося, об’єднуємося в команди.

3. Scattergories Game. Гра на категорії. Учасники об’єднуються в команди, їм випадають категорії – кіно, кухня, школа тощо. Команди разом мізкують над максимальною кількістю слів. Потім порівнюють. У кого більше слів – більше балів. 

4. Alias. Є картки зі словами. Учасники мають зробити усе, аби їхня команда вгадала якомога більше з них. Можна грати в кілька раундів: в одному показувати слова жестами, в іншому малювати, ще в одному – пояснювати. Після кожного раунду будемо розбирати слова, які учасники не знають.

Як зареєструватися? Клікнути на кнопку “Хочу на курс”.

ХОЧУ НА КУРС

Коли початок: 18 липня (субота)
Час занять: 17.00
Вартість: 1000 грн за 4 гри, ой, уроки:)

З нас – веселі ігри, з вас – гарний настрій! До зустрічі на наших емейзінг лессонс!