Lake Studio презентував осінню колекцію Sacro Bosco

Дизайнерський дует Анастасії Рябокінь та Олесі Кононової презентував фото нової осінньої колекції. Вона отримала назву SACRO BOSCO, що в перекладі з італійської означає “Священний ліс”. Стилістика колекції – доба італійської доби Відродження. Це знайшло відображення в силуетах, тканинах і кольорах, йдеться в пресрелізі бренду.

Натхненням до колекції став ліс Sacro Bosco. Його ще називають парком Монстрів – через скульптури містичних звірів і чудовиськ, розташованих у ньому. Парк створив італійський герцог Орсіні. Він хотів подарувати його своїй дружині. Для цього запросив відомих архітекторів. Однак, дружина герцога померла раніше, ніж парк добудували. Тому герцог зробив Sacro Bosco символом своєї любові і втрати.

Створення лісу Монстрів випало на епоху Ренесансу. Відтак, стилістика італійського Відродження знайшла своє відображення в силуетах колекції. Наприклад, у відкритій лінії плечей, корсетах, приталених формах на контрасті з об’ємними рукавами.

Як відсилання до естетики Відродження в колекції присутній оксамит – з нього відшиті топи й
подовжені нагрудні манішки, а також жакард, який став основою корсетів і суконь.

Lake Studio експериментують з трикотажем – в колекції будуть представлені трикотажні спідниці й сукні. Також використовуються різні фактури вовни, віскоза в лавандових відтінках і кілька видів мережива.

Кольорова гама колекції також відповідає створенню лісу Sacro Bosco: від відтінків фуксії та помаранчевого до сірого, глибокого зеленого та земляних відтінків.

Колекцію доповнюють аксесуари Lake Studio з річкових перлин неправильної форми. Цього разу дизайнерки поєднують його з чорними перлинами. Також до лінійки аксесуарів увійшли браслети, сережки, чокери та брошки.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *