Сервіс управління шафою та VR-шопінг: обрали стартапи, які змінять індустрію моди

16 грудня 2021 експерти ініціативи NFZ Fashion Pitch обрали 15 проєктів для презентації світовій спільноті інноваторів на Demo Day. Фіналісти представляють Ліван, Індію, Україну, Болгарію, Сінгапур, Бурунді і т.д.


“Мені пощастило бути серед фіналістів, які мали дуже насичену роботу в Пре-акселераторі: тренінги, менторські сесії, Хакатон. Коли ми подавали заявку, у нашої команди була лише ідея, а тепер ми чітко розуміємо свій продукт, тестуємо бізнес-моделі і готуємось до запуску”, – ділиться Давид Габшидзе, переможець NFZ Fashion Pitch 2021.

15 найкращих ідей було відібрано з понад 500 заявок із 32 країн. Серед них, зокрема, fashion хаб, проєкти на основі NFT та блокчейн, додатки для управління гардеробом та асортиментом, sustainable платформа, інновації на перетині моди та трекінгу здоров’я. Переможець отримав $5 тисяч на розвиток MVP. Серед інших призів для фіналістів – консультації інвесторів та міжнародних експертів, участь у європейських програмах акселерації та інкубації. Деякі Z-таланти навіть отримали запрошення на роботу від компаній-партнерів.

“Найголовніше – нам вдалось створили сильну міжнародну спільноту. Це наші круті учасники покоління Z,  понад 50 експертів з усього світу, партнерські організації в 14 країнах. Demo Day показав наскільки зацікавлені інвестори, фонди та програми акселерації в ідеях молоді.  Покоління Z творить майбутнє, яке вже настало”, – розповіла Марія Терехова, засновниця NFZ Fashion Pitch, серійна підприємиця та інвесторка.


Fashion Pitch — це міжнародна спільнота, створена НГО New Fashion Zone та партнерськими організаціями в 14 країнах для підтримки ідей покоління Z у ​​сфері технологій, науки, сталого розвитку та соціальних медіа, які можна застосувати в моді. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *