Астра Старр перерахує 10 грн соціальним проєктам за кожну реакцію на її благодійний пост

До всесвітнього дня #GivingTuesday діджитал-інфлюенсерка Астра Старр запустила “Благодійний Тренажер”, щоб підтримати три соціальні проєкти — “Україну без сміття”,  “Таблеточки” та “Агентів Крові”.

“Я довго думала, як можна дати відчути себе благодійником кожному – і тому разом з @giving_tuesday_ua створила “Благодійний Тренажер”. З його допомогою будь-хто зможе потренуватися робити грошові пожертви абсолютно без витрат. Адже за кожнісіньку вашу цифрову реакцію на цей пост, я буду перераховувати кошти трьом своїм улюбленим благодійним фондам та ініціативам”, – розповідає Астра Старр. 

Кожна цифрова реакція на пост про “Благодійний Тренажер” — це 10 грн соціальному проєкту:

репост — 10 грн для “України без сміття”;
коментар — для “Таблеточок”;
лайк — для “Агентів Крові”.

Діятиме благодійна ініціатива поки не вичерпається ліміт Астра Старр – на всі три фонди вона має 25 000 грн.

Благодійний внесок, який Astra Starr перерахує в скарбничку УБС буде використаний для покупки екструдера в ресайкл-майстерню. Це обладнання, завдяки якому команда проєкту зможе експериментувати з плавлінням пластику, які наразі у всьому світі не підлягає переробці.

Такі відходи УБС зараз приймає на безпечне високотемпературне спалювання. Однак команда хоче, щоб об’єм пакетів на спалювання постійно зменшувався, тому закликає людей надавати перевагу покупкам їжі в багаторазовій і переробній тарі. Із екструдером вони зможуть виготовляти нові корисні речі, повертаючи неліквідні відходи в користування.

Приблизна вартість такого обладнання — 200 000 грн. Чверть цієї суми для УБС уже допомогли зібрати бігуни й бігунки під час Щедрого Забігу 2021, що проходив 27—28 листопада.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *