“На лобі собі набий!” В Україні запустили проєкт проти стереотипів щодо татуювань

Тату-артистка Марія Федорівна та діджитал агентство FFFACE.ME створили Instagram-фільтр із тими фразами, які чують люди з татуюваннями, і ті, хто тільки збирається зробити малюнок. Часто вони звучать від близьких і друзів, які переходять кордони й стають токсичними:

“Ти на лобі собі набий”, “Виглядає як бруд”, “Ти що, сидів?”, “Це наколка?”, “На роботу не влаштуєшся”, “А навіщо тіло псувати?”, “Як це буде виглядати в старості?”, “Ти ж дівчина, навіщо тобі татуювання?”.

Головна мета проєкту – привернути увагу до стигми навколо татуювань. За словами Маші, ідея колаборації прийшла їй під час роботи. Часто на сеанси приходять з близькими, які замість схвалення та підтримки починають принижувати.

“Почуття такту дуже важливе в сучасних реаліях, а близькі люди іноді не помічають, що переходять рамки та нав’язують свою стереотипну думку. Цими фразами я хотіла показати, що ми маємо право обирати абсолютно все. Справа не в татуюванні, а в суспільстві. Я не хочу, щоб якийсь вибір утискався — чи то леопардова сукня, яскраве волосся чи татуювання метелика на попереку”, — розповідає тату-артистка Маша Федорівна. 

Ініціативу вже підтримала перша українська діджитал-інфлюенсерка Астра Старр. Вона “приміряла” на себе татуювання та поділилася маскою у профілі.  

Instagram-фільтр колаборації, який може використовувати та підтримати будь-який охочий, вже доступний за посиланням.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *