Почути Київ: у столиці відкрили виставку “Звуки міста”

В Національному центрі “Український дім” офіційно відкрили артоб’єкт “Київ” та презентували виставку “Звуки Міста”. 

Почуй, побач та відчуй Україну — така головна ідея проєкту “Звуки міста”, в межах якої в шести містах України відкрили сім артоб’єктів, що візуалізують особливості та настрій їхніх звучань. Їх створили за допомогою спеціальних програм звукового дизайну та 3D-візуалізації.

Проєкт “Звуки Міста” ініційований продюсеркою GOODMEDIA Альоною Тимошенко, засновницею Spilne Art Наталею Ткаченко та співзасновницею студії аудіовізуального дизайну NotJustForm Лєрою Гінзбур до 30-ї річниці Незалежності України.

Команда провела 210 хвилин за прослуховуванням та аналізом 2475 записаних звуків, переглянула 280 форм трансформованих звуків, використала 52 години віртуальної реальності та 5 тонн металу для втілення артоб’єктів.

“Ми об’єднали 117 неймовірних людей різних професій та створили зовсім нову форму, яка є відображенням спогадів українців та автентичних звуків України. Народження кожного артоб’єкта фільмувалось, і тепер світ матиме можливість не лише доторкнутися до скульптури та відчути звуки, а й переглянути сім документальних стрічок, в основі яких думки про рідні міста видатних особистостей –  артистів, спортсменів, митців, науковців!”, – зазначає Альона Тимошенко. 

Побачити артоб’єкти можна в Національному центрі “Український дім” до 1 грудня включно.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *