Time to say Goodbye: Катерина Тімакіна закриває свій бренд

Власниця бренду ділового одягу для жінок Катерина Тімакіна анонсувала закриття своєї компанії. Katerina Timakina business wear for women закривається 25 листопада.

“Це було найскладніше рішення, яке я коли-небудь ухвалювала. Але воно прийняте і мені від цього дуже легко та добре. У цьому проєкті я зробила та спробувала все що хотіла. Не все виходило ідеально, не все з першого разу. Багато речей так і не справдилися. Багато – перевершили всі очікування. Я рада, що зважилася спробувати та ні про що не шкодую.Це був чудовий досвід створення – від нуля до одиниці”, – розповідає Катерина Тімакіна.

Загалом за три роки ательє відшило майже 4 тисячі костюмів. 

“Наразі дуже знизилося споживання тому не вдається тримати хорошу ціну на костюми (ми шили з тканин категорії Lora Piano і Vitale Barberis Canonico), а продавати костюми по 20 тисяч гривень я не хочу і шити піжами теж. Тому так”, – коментує Катерина. 

Нагадаємо, в травні українська дизайнерка та письменниця Ольга Навроцька заявила про закриття  бренду одягу NAVRO, який вона створювала протягом 20 років. 

Пізніше, в липні співзасновниця шоу-руму українських брендів одягу Анна Шепілова також закрила проєкт Okno vo Dvor made in Ukraine.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *