Гелловінський “Привіт”-2: BURSA HOTEL приєднався до флешмобу зі збереження архітектури Києва

BURSA HOTEL KYIV приєднався до ініціативи, яку розпочали мережа ресторанів ПРИВІТ та Мапа Реновації.  Ресторатори Даша та Міша Кацуріни обнесли Китайський, Тайський та Японський привіти будівельним парканом. У такий спосіб мережа “Привітів” хоче привернути увагу до цінної архітектури Києва, яка знаходиться під ризиком знесення. Відтепер зелений будівельний паркан, який раніше стояв перед офісом Havas Digital встановив і BURSA HOTEL.

“Підприємці, гайда рятувати чудові київські історичні споруди разом! Наша ініціатива привернула велику увагу і ми дуже вдячні кожному, хто поділився інформацією та зробив пожертвування. Але розуміємо, що можемо більше та потужніше!”  – закликають організатори ініціативи.

Мета проєкту — зібрати 640 тисяч гривень на перший рік судових процесів, які стосуються охоронного статусу будівель та повернення їх у тканину міста. Зібрані кошти підуть на оплату адвокатських послуг за супровід судових справ щодо цих споруд (“Квіти України”, садиба Дмитрієва та садиба Барбана). А саме: юридична аналітика та підготовка судової документації щодо цих будівель, відвідування засідань та сплата необхідних судових платежів.

“Пропонуємо бізнесам приєднатися підтримати ініціативу! Ви можете написати нам на пошту: privetmaprenovation@gmail.com та встановити паркан навпроти свого офісу/закладу/ваш варіант з інформаційним плакатом про ініціативу. Це буде класною інформаційною підтримкою для проєкту та потенційно може перетворити його на флешмоб, який принесе користь суспільству та Києву”, – кажуть Міша та Даша Кацуріни.

За посиланням можна підтримати проєкт фінансово та розповісти про нього іншим.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *