Ольга Сумська стала героїнею арткниги про слов’янок

9 листопада у PMHUB презентували арткнигу Катерини Костенко Slаvs NOT Slаves про самоідентифікацію слов’янської жінки, місце слов’янок у сучасному світі та поняття слов’янського фемінізму.

Як запевняє авторка, Slavs not Slaves – це унікальне дослідження ДНК і культурного коду слов’янських жінок та їхня візуалізація через призму сучасності. 

Головною героїнею проєкту стала Ольга Сумська, яка знялась для книги в образі богині родючості Макоші. У зйомках фотоілюстрацій для книги також знялися: журналістка Ярослава Коба, стилістка Інна Бернадіні, гімнастка Валерія Юзвяк, бізнеследі Інга Кучеєва та студентка Аліна Межировська. Фотографом проєкту виступив Дмитро Баранов, ілюстрації до книги створила Христина Гайдамака. 

«На жаль, у більшості з нас, слов’янських жінок, відсутня чи не повною мірою сформована самоідентифікація. Я бачу, як  сучасна слов’янка намагається наслідувати жінок інших національностей, не знаючи глибини та сили своєї природи. Слов’янським жінкам чужа експресивність італійок і не властивий гедонізм француженок, ми інші — у нас є сила, спокійна мудрість, містична глибина, Набуваючи ідентифікації себе зі своїми предками, сучасна слов’янка  розкриє у собі величезний ресурс — код нації, який потенційно зможе транслювати як зовнішньому світу, так і своїм нащадкам», – ділиться своїми роздумами Катерина Костенко.

Також під час презентації представили фільм про книгу від режисера Олександра Макарова.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *