Хроніки екологічного перевтілення: київське кафе закрили на екоремонт

Засновниця київського кафе АЛЬТРУІСТ Анна Андрієнко анонсувала початок екологічного ремонту.  Першими складнощами, досвідом та перемогами команда вже ділиться в акаунті. А після – планує видати окремий туторіал, яким зможуть скористатись всі охочі.

“Наш улюблений еко-пет-фуд-френдлі заклад Києва зачинився, аби вже за місяць повернутися трохи іншим. За цей час АЛЬТРУІСТ планує не просто оновити меню та інтер’єр закладу, а й опанувати новий скіл — екологічного ремонту без зайвого сміття та надлишкових матеріалів, натомість з технологічними рішеннями та любов’ю до світу навколо”, – розповідає Анна Андрієнко.

Команда закладу не планує викидати нічого, що можна використати вдруге. Наприклад, стара підлога та деревина з бару слугуватимуть утеплювачем в притулку для тварин. Крім того, у виборі нових матеріалів, основними критеріями стануть якість, довговічність та технологічність, аби не множити сміття. А все, що не підлягає повторному використанню, буде правильно утилізоване, перероблене або спалене. 

Нагадаємо, італійський бренд United Colors of Benetton відкрив у Флоренції перший екологічний магазин. Його загальна площа 160 квадратних метрів.

Підлогу приміщення зробили з гравію з річки Піаве та дерев, які зламав буревій. Вітрини оформили з ґудзиків, які на практиці виявилося складно переробляти. Примірочні, манекени та декор виконали із залишків тканин та волокон. Стіни бутіка покриті мінеральною фарбою, яка знижує шкідливі викиди в атмосферу.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *