Бренд годинників презентував колекцію за мотивами картин Марка Шагала

Компанія Hvilina презентувала нову лімітовану колекцію наручних годинників La Promenade, присвячену творчості відомого у всьому світі художника – Марка Шагала. Натхненням для створення колекції став триптих «Подвійний портрет з келихом вина», «Прогулянка» та «Над містом».

Марк Шагал – яскравий представник художнього авангарду XX століття. Його творчість дуже автобіографічна і всесвітньо значуща. На замовлення президента Франції він розписав плафон у паризькій Гранд Опері, у Нью-Йорку створив два панно для Метрополітен-опери, у Чикаго його мозаїкою прикрасили будівлю Національного банку.

Читайте також: ЯК НАРБУТ НА NYFW ПОТРАПИВ: БРЕНД ГОДИННИКІВ ПРИСВЯТИВ КОЛЕКЦІЮ УКРАЇНСЬКОМУ ХУДОЖНИКУ

Тема кохання поєднує всі три твори. Концептуально картини показують стан закоханої пари у трьох актах: підготовка до польоту, його початок та, як наслідок, політ над рідним містом. Тому кожна модель годинників виконана за мотивами певної картини: модель Le Portrait виконана за мотивами «Подвійний портрет з келихом вина», La Nuit та La Journee – «Прогулянка» та модель La Ville натхненна твором «Над містом».

Картина «Подвійний портрет із келихом вина» є першою частиною триптиху. Є дві гіпотези нетривіальності сюжету твору, в якому художник зобразив себе на плечах своєї дружини Белли.

Фото надане брендом Hvilina

Перша свідчить про запозичення красивої німецької легенди, яка описує облогу замку в XII столітті. Імператор дозволив захисникам фортеці випустити звідти всіх жінок, а їм дозволив взяти з собою найцінніше і найдорожче, що у них є. І жінки стали виносити на плечах своїх чоловіків.За іншою версією такий сюжет міг бути пов’язаний з бажанням Шагала підкреслити важливість роль і місію жінки. Продемонструвати силу духу і жіночого характеру.

На створення La Promenade La Nuit та La Journee бренд надихнув процес знайомства з творчістю Шагала та безпосередньо з самою картиною «Прогулянка». Твір метафоричний: політ символізує бажання передати почуття закоханості, яке окрилює, бажання відірватися від побуту та непростого часу, коли створювалася картина.

Фото надане брендом Hvilina
Фото надане брендом Hvilina

Картина Марка Шагала «Над містом» є кінцевим твором у триптиху автора. На ній зображені Марк зі своєю дружиною Беллою, які літають над рідним для них Вітебськом. Стрілки годинників уособлюють героїв картини. Кольори стрілок підібрані в тон основних кольорів одягу персонажів. Також опрацьовано форму стрілок: більша годинникова стрілка символізує чоловіка; хвиляста, витончена – дівчину. У парі вони створюють чудове поєднання, доповнюючи одне одного. Циферблати годинників композиційно розділені на дві частини: нижня частина – стилізація міста з полотна автора, верхня частина – небо з індикацією тимчасової шкали.

Фото надане брендом Hvilina

Для цієї колекції бренд Hvilina використав оригінальне sustainable-рішення. Так, коробка передбачає вторинне використання: після вилучення годинника є можливість розмістити брошуру з відповідною їй картиною на центральне місце, перетворюючи композицію на міні-картину великого художника. Ззаду коробки передбачене можливе кріплення на вертикальну поверхню.


Колекція La Promenade надійде в продаж 20 грудня.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *