20 колекцій та 600 дітей-моделей: чим запам’ятався п’ятий Junior Fashion Week

У Києві відбувся п’ятий ювілейний Junior Fashion Week. Протягом трьох днів на подіумі 600 дітей-моделей представили понад 20 колекцій українських та світових брендів. 

Стартував Junior Fashion Week з показу національних костюмів БЕРЕГИНЯ, а також брендів YesKids, GufoKids, Martusya і колаборації Ніколь Лебединської та Arlen Boss.

У перший день також відбувся інклюзивний показ-шоу дизайнера Олексія Залевського, який презентував колекцію ZALEVSKIY «НЕЗАЛЕЖНІ». На подіум вийшли 30 моделей віком від 1 до 30 років.

«Мій показ – інклюзивний. Частина моделей долає різні діагнози, але не здаються. Я хочу аби такі люди були видимими в нашому суспільстві. Їхнє повноправне місце – серед звичайних людей, в школах, на робочих місцях, в театрах і на подіумах», – прокоментував свою колекцію Олексій Залевський.

У другий день заходу відбулись покази Style Story Kids у супроводі Анни Трінчер, Natalia Potockaya, Generation A, Mаin People and Original Marines, Purity, Nebesite, SeeArsi, Світлани Фуголь та Dirk Bikkembergs. На подіум вперше вийшли Влад Яма з сім’єю та Анатолій Анатоліч. Закрили другий день виступом групи Kalush.

У третій день заходу відбулись покази John Richmond, Vladira, Liora Bay, Elsa, By Vel та бренду Choupette за участю дітей Камалії. Завершили ювілейний  Junior Fashion Week показом-шоу нової спортивної колекції від Вікторії Грейс та перфомансом від DakhaBrakha.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *