За мотивами Яблонської та Примаченко: Андре Тан та Осадча випустили осінню колекцію

Український дизайнер Андре Тан та телеведуча Катя Осадча представили свою нову спільну колекцію. Основою осінньої капсули Timeless стали квіткові орнаменти за мотивами робіт видатних українських художниць Тетяни Яблонської та Марії Примаченко.

“Ми з Катею багато років своєю професійною діяльністю популяризуємо Україну та українську культуру в світі. Для нас важлива національна самоідентифікація. Тому, починаючи роботу над нашою новою колекцією, ми вирішили звернутися до творчості двох видатних українських художниць”, – розповів Андре Тан.

До капсули увійшли светри з високим горлом, трикотажні брючні костюми та кардигани на великих ґудзиках, елегантні сукні та спідниці. Доповнюють її головні убори: кепі, обруч з бантом та капор – знакові аксесуари в гардеробі Каті Осадчої.

За словами дизайнера Андре Тана, усі ці речі легко поєднуються між собою і будуть актуальні багато років, не залежно від трендів. Кольори колекції також поза часом: білий, сірий та відтінки бежевого.

Колекція Andre Tan X Катя Осадча буде представлена в 40 магазинах Andre Tan по всій Україні, а також на офіційному сайті.

Нагадаємо, в травні Андре Тан презентував першу колекцію одягу в колаборації з телеведучою Катею Осадчою. До лінійки Andre Tan & Катя Осадча увійшли романтичні сукні, блузи на зразок українських вишиванок, брюки-палаццо, комбінезони та головні убори.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *