Підбірка масок українських брендів 2.0

Українські дизайнери продовжують відшивати маски для обличчя в умовах карантину, спричиненого спалахом пандемії коронавірусу. Деякі бренди розширюють асортимент, деякі – тільки запускають власні лінії. Серед тканин для масок – конопля, бавовна та навіть шкіра. Доставку здійснюють поштою, оплату приймають онлайн.

BOBKOVA

Дизайнерка Крістіна Бобкова розробила багаторазові захисні маски з матеріалу, що зберігає свої захисні властивості протягом 2-х місяців, ідеться на сторінках бренду. Вироби можна прати та прасувати. Необхідний мінімум таких масок на день – 4 штуки. Разом з масками бренд надсилає інструкцію з використання та описом властивостей тканини.

Крім того, за ініціативи благодійного фонду “Старенькі” та 1000 CHARITY TABLE кожну третю маску надсилають пенсіонеру безкоштовно. Маски доступні в чорному та “золотому” кольорі.

Вартість однієї – 220 грн.

JULIYA KROS

Дизайнерка Юлія Перекрьостова презентувала лінію масок на прохання своїх клієнток. Вироби відшила з італійського щільного котону та екошкіри. Для оздоблення використала металеву блискавку й фатін. Маски доступні в чорному, білому, сірому кольорах, з принтами в клітинку.

Вартість: 140 – 220 грн.

“Мода та події у світі нерозривно пов’язані. Тому не дивно, що такий предмет як медична захисна маска трансформувався в модний аксессуар. Навіть став предметом гардеробу з позначкою must have. Так, він не є панацеєю захисту від вірусу, але може захистити людей навколо, якщо ви захворіли”, – коментує Юлія Перекрьостова.

Читайте також: ФЕШН-ВІРУС АБО ЯК МАСКИ СТАЮТЬ МОДНИМ І НЕЗАМІННИМ АКСЕСУАРОМ

KOMASHNYA

Бренд щодня продовжує доповнювати власну лінію масок новими моделями. Тепер вироби доступні з декоративною блискавкою та принтами. Маски пошиті з еластичної бавовни. Мають два шари. Їх можна прати та легко утилізувати.

“Одягаючи маску (нашу чи медичну) ми формуємо культуру “носіння масок під час вірусних захворювань”. Раніше в нашій країні до пандемії коронавірусу не можна було зустріти хвору людину, яка б одягала маску, щоб не заражати інших людей. Зараз саме час це робити”, – наголошує бренд у соцмережах.

DEVO HOME

Дизайнерка Оксана Дево розробила маски з коноплі. Для цього використала спеціальну конопляну тканину, яку склала в 3 шари. Маски доступні різні кольорів: чорна, біла, світло-зелена.

Вартість – 155 грн

“Ажіотаж на маски виявився неочікуваним. Поки довезла з виробництва першу партію, її вже розкупили. Менеджери не встигають приймають всі замовлення телефоном. Тому просимо всіх замовляти через сайт”, – прокоментувала дизайнерка.

Читайте також: БРЕНД GUASH ЗАПУСТИВ ПРОЄКТ СВІДОМОГО НОСІННЯ МАСОК

GOSHA ALTSHULER

Дизайнер жіночого одягу Гоша Альтшулер відшив спочатку маски для своєї родини. Однак, це викликало такий ажіотаж у соцмережах, що дизайнер вирішив відшивати їх на замовлення. Маски двохшарові – з бавовни й трикотажу. Багаторазові у використанні. Є чоловічі, жіночі та дитячі.

Вартість: 30-50 грн.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *