Екологічніший і практичніший: вперше за 100 років парфюму Chanel N °5 змінять флакон

До 100-річчя парфуму  Chanel № 5 французький бренд спільно з групою Pochet вперше розробили для аромату флакон з переробленого скла, пише Luxuryactivist. При цьому зовні він нічим не відрізняється від попереднього: має таку ж чистоту, блиск і прозорість, схожу з кришталем.

«Мета нововведень – змінити флакон на екологічно чистий, але зберегти при цьому естетику», – пояснюють представники Group Pochet.

У Chanel заявляють, що оновлене скло дозволяє скоротити використання природних ресурсів і знизити викиди вуглекислого газу. Chanel N ° 5 стане першим ароматом будинку, який випускатимуть в оновленому флаконі. З 2022 року нововведення будуть поступово застосовувати і до інших ароматів.

Нагадаємо, у березні французький бренд Chanel презентував серію ювелірних прикрас зі 123 предметів. Колекція присвячена парфуму  Chanel № 5, який цього року відзначає своє століття. Головною прикрасою колекції стало кольє з діамантом в 55,55 карата. Камінь має смарагдову огранку і виконаний у формі флакона класичного аромату Chanel.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *