Великий розіграш і ментальне здоров’я: останній «Кураж» запрошує всіх зібратися разом

16-17 жовтня в Києві пройде останній “Кураж”, з нагоди свого шостого дня народження організатори анонсували благодійний розіграш. Цього року благодійний збір присвятили психологічному та ментальному здоров’ю.

“Зафіналити нашу з вами благодійну історію хочемо останнім легендарним благодійним КУРАЖ CLASSY BIRTHDAY PARTY, більшу частину прибутку з якого передамо на проєкт СОС Дитячі Містечка Україна — психологічну допомогу сім’ям та дітям з прифронтових зон Луганської області”, – розповіли організатори.

“Кураж” розігруватиме 41 подарунок, серед яких побутова техніка, сертифікати на одяг, вечері в закладах та білети на концерти. Щоб взяти участь у розіграші, необхідно зробити донат сумою від 50 грн на платформі Dobro.ua до 23:00 17 жовтня.

Результати оголосять 18 жовтня о 16:00 у прямому ефірі на сторінці “Куражу”.

Нагадаємо, 16-17 жовтня в Києві відбудеться 51-й та останній Кураж-базар. Трирічний контракт Куражу і ВДНГ, де відбувається барахолка, закінчується і продовжувати його не будуть.

Кураж – щомісячна київська барахолка з денними вечірками, виставками, лекціями, майстер-класами. Перший Кураж (Кураж – базар) відбувся в Києві сім років тому. За цей час фестиваль змінив локацію і переїхав з арт-заводу Платформа на ВДНГ.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *