Pandora papers: супермодель Клаудія Шифер виводить в офшори мільйони, щоб не платити податки

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував «досьє Пандори» (The Pandora Papers). У його документах йдеться про причетність світових лідерів та знаменитостей до офшорних схем. Серед них опинилася і топ-модель з Німеччини Клаудія Шиффер. Вона вказана в документах як бенефіціар шести компаній, серед яких 51 Red Balloons Holdings Limited та Roxy Trust. Усі вони зареєстровані «в офшорах» на Британських Віргінських островах (BVI), де ставки податків низькі або нульові.

Сама модель спростовує цю інформацію.  Через своїх адвокатів вона повідомила виданню ICIJ Süddeutsche Zeitung, що дотримується податкового законодавства Англії, де живе разом зі своїм чоловіком, британським кінорежисером Меттью Воном.

Pandora Papers – це найбільша база документів про офшорні операції, що потрапила в розпорядження консорціуму журналістів ICIJ. Вона розкриває угоди мільярдерів, світових лідерів та чиновників у різних країнах світу.

У списку ICIJ фігурують президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш, король Йорданії Абдалла II, та багато інших.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *