Аквапарк і кінотеатр: під Києвом “Життєлюб” планує реконструювати дім для людей старшого віку

Фонд «Життєлюб» планує провести реконструкцію старої будівлі лікарні в селі Медвин Київської області та створити там  Центр для людей старшого віку.

«У Домі «Життєлюб» буде все для повноцінного, яскравого та комфортного життя людей старшого віку. Прямо зараз ми створюємо унікальний для України проєкт, який покаже: в поважному віці можна жити в задоволення, а не «доживати», – розповідає співзасновниця фонду «Життєлюб» Тіна Михайловська.

Кімнати в Домі «Життєлюб» будуть тематичними – наприклад, кімнати подорожей, мистецтв, природи. Раз на рік мешканці Дому зможуть переїжджати в іншу кімнату. Також у будівлі буде кафе, загальна зона відпочинку, творча майстерня.

У дворі Дому «Життєлюб» планують облаштувати зелену зону для сімейних пікніків, літній кінотеатр, артпарк та фотозони. Трекінгова стежка здоров’я з’єднає будівлю з природними пам’ятками Медвина.

«Перший Дім «Життєлюб» в Медвині стане показовим прикладом для інших регіонів. Поступово він буде змінювати ставлення суспільства до установ для людей старшого віку. Замість соромного «здати батьків до будинку престарілих» зазвучить життєстверджуюче: «подарувати батькам яскраве та наповнене подіями життя з турботою фахівців», – анонсують представники фонду.

Коли перший Дім «Життєлюб» почне працювати і стане успішною моделлю, фонд планує створити соціальну франшизу. Тоді будь-яка ОТГ зможе відкрити такий Центр для людей старшого віку в своєму регіоні.

Дім «Життєлюб» – некомерційний проєкт, і всі кошти, які будуть акумулюватися завдяки його роботі, підуть на створення патронажної служби для людей старшого віку з Медвинської ОТГ – тих, хто потребує спеціального догляду.

Наразі фонд шукає партнерів, щоб провести в будівлі комплексний ремонт, оснастити необхідним обладнанням, створити інфраструктуру для людей поважного віку, які потребують спеціального догляду, і перетворити цю установу на місце, де їм буде комфортно. Щоб стати партнером проєкту та взяти участь на будь-якому його етапі – реконструкції будівлі, її дизайні, створенні тематичних кімнат, оснащенні Центру – необхідно написати  на пошту.

До збору також можна долучитись і на платформі Superonuki.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *