Gucci запустив концепт-стор вінтажних речей

Італійський бренд Gucci запустив власний концепт-стор Vault. Окрім вінтажних речей модного дому на онлайн-майданчику представлені колекції молодих брендів з усього світу. Серед них – Ahluwalia, Shanel Campbell, Stefan Cooke, Cormio, Charles de Vilmorin, JORDANLUCA, YUEQI QI, Rave Review, Gui Rosa, Bianca Saunders, Collina Strada, Boramy Viguier, і Rui Zhou.

Всі предмети особисто відібрані креативним директором Gucci Алессандро Мікеле та архівістами бренду. Кожна річ буде пронумерована і відправлена покупцеві в унікальній упаковці.

Нагадаємо, на честь столітнього ювілею бренд Gucci відкрив будинок Палаццо Сеттіманні у Флоренції. Після реконструкції, проєкт якої розробив креативний директор бренду Алессандро Мікеле, у будівлі розмістили архівні колекції.

На честь 100-річчя Gucci також представив екологічний матеріал Demetra. Як заявляють представники компанії, над його розробкою працювали протягом двох років. Demetra не містить продуктів тваринного походження та не поступається за якістю натуральній шкірі.

А у травні в Gucci Garden у Флоренції відкрили виставку Archetypes, приурочену до ювілею бренду. На ній представили 15 «найбільш концептуальних» рекламних кампаній, створених Алессандро Мікеле.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *