Український бренд Riot Division почав приймати кросівки на переробку

Український бренд Riot Division та ресайклінг-проєкт Palingenesy запустили спільну ініціативу з переробки старих кросівок. Кожен бажаючий може залишити пару в спеціально боксі, розташованому в концепт стор Riot Division

Із зібраного взуття команда PALINGENESY створить кілька нових пар, що будуть використані в зйомках майбутньої колекції. У фіналі проєкту команда планує розіграти кросівки.

У Palingenesy відзначають, що взуття важко утилізувати у стандартному процесі переробки, оскільки воно виготовлене з багатьох матеріалів: шкіра, гума, текстиль та метал, тому його відправляють на звалище, де всі компоненти однієї пари розкладаются понад 100 років.

«Ми власноруч розбираємо вживане взуття на деталі. Потім з цих деталей створює нову пару, перероблюючи таким чином старе взуття на 100%», – розповіли представники Palingenesy.

Нагадаємо, український бренд Ksenia Schnaider почав збір старих джинсів. Їх приймають у будь-якому вигляді та стані, єдина умова, щоб матеріал був натуральним -100% бавовна. Денім надалі будуть використовувати для створення нових колекцій.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *