Українська цифрова інфлюенсерка вперше стала спікеркою на конференції Vogue

Українська цифрова інфлюенсерка Астра Стар вперше виступила як запрошена спікерка в рамках Vogue Conference. Це перший для України та для Астри досвід виступу віртуального інфлюенсера на конференції, а також офіційний перехід Астри у відеоформат.

Раніше блогерка створювала лише фото для свого акаунту в Instagram, а тепер освоїла й формат відео. За словами її творців, вже зовсім скоро дівчина зможе зідзвонюватися по ZOOM та вести бесіду в режимі реального часу.

Для виступу Астра обрала тему: “Хто такі Віртуальні Аватари, та чому варто розібратися в цьому прямо зараз”. Також спікерка розповіла, які переваги мають цифрові інфлюенсери у співпраці з брендами, порівняно зі звичайними.

Спікерами конференції також стали головна редакторка американського Vogue Анна Вінтур, головний редактор Vogue Singapore Норман Тан, MONATIK, співзасновник та CEO студії FFFACE.ME Дмитро Корнілов, засновник технологічного стартапу Brud Тревор Макфердіс, який створив цифрову модель Ліл Мікелу, 3D-художниця з Парижа Інес Альфа, Массіміліано Джорнетті — директор fashion-школи Polimoda, Юлія Пеліпас та інші.

Нагадаємо, в липні студія FFFACE.ME створила діджитал інфлюенсерку, на ім’я Астра Стар. Вона стала першою в Україні цифровою блогеркою в Instagram. Основні теми її профілю – лайфстайл, фешн та технології.

 
Фото: Юрій Яцкуліч
C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *