Переселенка з Донецька вдома створює сумки з оригінальними принтами

Мисткиня Катерина Кабанова, родом з Донецька, створює легкі спортивні сумки з власними ексклюзивними принтами. У колекції є наплечні вироби з двома ручками та рюкзаки. Тканина міцна та водостійка. Розмір сумок – 42 х 33 см.

Катерина – спеціаліст широкого профілю. Займалася ювелірним виробництвом, реставрувала музейні експонати, в’язала м’які іграшки та навіть ремонтувала взуття. Однак, 2015 року довелося покинути Донецьк із хворою мамою.

Після переїзду зосередилася на сувенірному текстилі. Освоїла кілька нових технологій друку. У певний момент зрозуміла: рентабельніше мати власну майстерню. Тому на барахолках і в комісійних магазинах збирала обладнання. Більша його частина потребувала ремонту.

Я сама ремонтувала, шукала схеми, дивилася в інтернеті, як це робиться. Деякі машини потрібно було просто правильно налаштувати. Приблизно за рік усе зібране по світу перетворилося на домашнє міні-виробництво, – розповідає дизайнерка.

Принти на сумках Катерини Кабанової

Зосередилася на друку сумок, футболок з принтами та інших сувенірів.

Однак, через форс-мажорні обставини, до яких додався ще й карантин, наразі розпродує свою колекцію сумок – по 280 грн за одну. Аби підготуватися до створення нової.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *