Симфонічний оркестр, авіація та кераміка: Marta Wachholz презентувала нову колекцію

В межах Lviv Fashion Week відбувся показ колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz. За словами дизайнерки, джерелом натхнення для неї стали мотиви та кольорова гама косівських орнаментів, а також діяльність авіаконструктора та винахідника українського походження Ігоря Сікорського. Музичне оформлення показу створювали симфонічний оркестр INSO-Lviv.

«Це було прекрасно. Я під враженням від Inso-Lviv та солістів. В мені завжди все тремтить, коли я їх слухаю, а коли ця музика акомпанує моєму показу – це неймовірно! Емоції переповнюють. Я дуже щаслива і вдячна усім, завдяки кому показ відбувся на такому високому професійному рівні і у надзвичайній атмосфері. Це чудовий досвід, радію неймовірно», – розповіла Марта Ваххольц.

У новій колекції дизайнерка поєднала елементи гуцульської мальованої кераміки з елементами льотного одягу – парашутних ременів, головних уборів, аксесуарів пілотів тощо. На виготовлення деяких суконь, форма яких є алюзією до парашутів, знадобилося 15-20 метрів тканини.

Марта Ваххольц зазначила, що косівська кераміка внесена до Репрезентативного списку ЮНЕСКО, тож використання та інтерпретація її візуальних образів привертає увагу до проблематики збереження культурної спадщини.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *