Шість жінок змінили свої життя у програмі перевтілення YA TAKA

В межах другого епізоду соціального проєкту YA TAKA 6 жінок пройшли програму перевтілення. З жовтня 2020-го команда випустила два епізоди. Героїнями повноцінного курсу перевтілення стали учасниці віком 60+. Як запевняють засновниці проєкту Марія Курашкіна та Поліна Солянко, їхня мета донести жінкам, що любов до себе в будь-якому віці доступна, потрібна та важлива. 

«Стати кваліфікованим тренером зі скандинавської ходьби, опанувати балет, відкрити курси крою та шиття, пізнати світ гавайських танців, подорожувати та втілювати мрії свого життя в реальність. В усьому цьому жінкам «нового покоління» 60+ допомагає соціальна програма перевтілення YA TAKA. У її другому епізоді зовнішню та внутрішню трансформацію пройшли шість героїнь, які тепер не мають ані рамок, ані упереджень», – розповідають організатори програми.

Головним партнером нового епізоду став БФ «Життєлюб». За їхньою допомогою до проєкту перевтілення вдалося долучити більше десятка соціально-відповідальних бізнесів зі сфер краси, моди, стилю та здоров’я.

YA TAKA – перша і єдина в Україні соціальна програма перевтілення для жінок старшого віку. Наразі у YA TAKA перевтілення пройшли 12 учасниць – з ними працювали психологи, тренери з танців, медитацій, стилісти, візажисти, косметологи та медики.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *