З песиками та вагітними на подіумі — ROUSSIN провів показ поза модельними стандартами

В межах Ukrainian Fashion Week бренд ROUSSIN продемонстрував нову колекцію. Презентація «ROUSS IN» стала першим за історію UFW показом поза модельними стандартами. 

Цього року команда бренду зосередила творчу увагу на зображенні внутрішньої краси. ROUSSIN поставив за мету — пробудити свідомість людей і засвідчити, що справжня краса не має ідеалу, параметрів і упереджень щодо віку, зовнішності, національності, орієнтації.

«Вперше на головному подіумі України презентували колекцію люди з особливими історіями життя й любові, чий шлях становлення проходив через жорстке та стереотипне сприйняття їх як особистостей. Це люди поза стандартних модельних параметрів, проте з жагою до життя, які успішно реалізують себе завдяки розумінню своєї цінності й краси. Доєдналися до fashion перформансу і дорослі моделі з агенції «Життєлюб», – розповіли дизайнери бренду.

Основним матеріалом колекції залишається рефлектив. Також в рамках нової колекції бренд ROUSSIN спільно з корпорацією «Біосфера» розробили лімітовану колекцію сумок з плівки, у складі якої міститься до 80% переробленого поліетилену.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *