Друге життя люксу: опублікували рейтинг найпопулярніших брендів на ринку перепродажу

Рісейл-платформа RealReal опублікувала звіт про перепродаж предметів розкоші за 2021 рік. Лідером з продажу в люксовому сегменті став італійський модний дім Gucci. За останній рік інтерес до товарів компанії виріс на 62%, а продажі на 61%. Найбільшим попитом серед покупців користувалися аксесуари бренду.

Друге місце за популярністю зайняв французький модний дім Louis Vuitton. Список продовжили бренди Chanel, Prada та Dior, який вперше потрапив до п’ятірки лідерів.

У розділі вуличної моди до трійки найпопулярніших брендів потрапили –  Casablanca, Polo Ralph Lauren та Salomon. У той час як інтерес до колаборації Nike і Off-White, та брендів Supreme і Vetements знизився.

Також аналітики відзначили зростання популярності японських марок вуличного одягу, серед яких Issey Miyake і Yohji Yamamoto Pour Homme.

Рісейл-платформа RealReal – найбільша в світі інтернет-платформа, на якій перепродують люксові бренди. В асортименті TheRealReal – чоловічий та жіночий одяг, ювелірні вироби, годинники, предмети мистецтва, домашнього декору та дитячі речі.

Нагадаємо, в липні онлайн-платформа Lyst опублікувала рейтинг найпопулярніших брендів другого кварталу 2021 року. Трійку лідерів очолили Gucci, Dior та Nike.

Gucci зберігає статус найпопулярнішого бренду у світі четвертий квартал поспіль. Як зазначають аналітики, зберегти лідерство компанії допомогла співпраця з одним з основних своїх конкурентів – модним будинком Balenciaga.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *