На порталі Дія презентували освітній серіал про екосвідомість

Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з науково-популярним медіа «Куншт» презентували новий освітній серіал «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю».  У ньому розповіли, які міфи про зміну клімату поширюють ЗМІ та чому вони шкідливі для розуміння проблеми, на які ініціативи варто звертати увагу волонтерам та які цифрові рішення у цьому допомагають.

«Екосвідомість — це побутова звичка, яка поки що не набула такої популярності, як звичка чистити зуби вранці. Своїм завданням як громадської організації ми бачимо формування у суспільстві переконання в тому, що бути еко — вигідно насамперед для самої людини. Для того, щоб мати комфортне і безпечне життя, в якому немає руйнівних наслідків кліматичних змін», – розповіла Євгенія Аратовська, засновник ГО «Україна без сміття».

У серіалі взяли участь: Алла Кошляк, Макс Кідрук, Євгенія Аратовська, Олеся Вершигора, Катерина Голуб, Інна Гоч, Марія Маслій, Анна Богущенко, Ірина Бондаренко та Марина Круть.

Нагадаємо, за даними Глобальної мережі екологічного сліду (Global Footprint Network), 8 серпня для України настав День екологічного боргу. Це означає, що країна використовує більше ресурсів, ніж українське довкілля може відновити за рік.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *