Неоеклектика та спідниця з перероблених пляшок: бренд SEREBROVA презентував нову колекцію

24 серпня в центрі Києва в парку “Володимирська гірка” відбувся показ нової колекції бренду SEREBROVA SS 22. Дизайнерка Альона Сереброва презентувала сукні, жакети, блузи, спідниці, комбінезони та інші елементи гардеробу. Усього 24 виходи – символічно до Дня незалежності. Речі з нової колекції можуть раціонально поєднуватися між собою, створюючи безліч комбінацій та варіантів. Серед кольорів: приглушені яскраві (рожевий, жовтий, помаранчевий) та білий. 

“Зазвичай прийнято показ колекції починати з білого, далі показувати колір, а закінчувати чорним. Цього разу я відступила від цього правила. Коли вибудовувала показ зі своєю стилісткою, Євгенією Слободяник, одразу поставили першими кольорові моделі одягу. Напевно, тому що пандемія і локдаун внесли корективи в наше життя. Ми настільки стомилися від спаду бізнесу, маскового режиму, повсюдного негативу, що хочеться кольору, екшну, яскравих емоцій”, – розповіла в коментарі C-Element дизайнерка Альона Сереброва. 

Для посилення вражень показ супроводжувала “жива” музика. Музикант на барабанах відбивав ритм, який підхоплювали моделі на алеї, що стала природним подіумом для дефіле.

Читайте також: «ВЕЛОСИПЕДИСТ ВИЇХАВ НА ПОДІУМ» – АЛЬОНА СЕРЕБРОВА ПРО НЕЗВИЧНІ ЛОКАЦІЇ ДЛЯ ПОКАЗІВ

Головна стилістична лінія бренду – неоеклектика Prêt-à-Porter de Luxe. Натхненням стала богемна розкіш 1970-х, творчий безлад. Час багатошаровості, коли дівчата вчилися комбінувати окремі елементи гардеробу, виходячи з кольоротипу зовнішності, а також фактури та кольору речі.

“Родзинкою” колекції стали речі, створені з перероблених пластикових пляшок. 

“Плащова тканина – це перероблена бавовна, яку заливали розтопленими пластиковими пляшками. Це – японська тканина. Я її побачила на виставці в Парижі, вона мене надзвичайно вразила. Ця тканина була флагманською в компанії-виробника. Мене спокусив принт і кольори. Їх було багато різних, але я обрала саме цю й привезла її до України. З компанією-виробником співпрацюємо вже тривалий час”, – наголосила Альона Сереброва. 

Дизайнерка прагне, аби в такий спосіб тренд на сировину вторинної переробки заходив на український ринок. Також у продовження теми свідомого підходу Альона Сереброва під час конструювання своїх колекцій намагається максимально зменшити кількість відходів. Наприклад, одна сукня була створена з цільного шматка тканини. Для інших речей лекала розробляються так, аби обсяг текстильних залишків був мінімальним.

Читайте також: БРЕНД SEREBROVA ПРЕЗЕНТУВАВ КОЛЕКЦІЮ У СПІВПРАЦІ З ХУДОЖНИКОМ ІВАНОМ МАРЧУКОМ

Ми настільки стомилися від спаду бізнесу, маскового режиму, повсюдного негативу, що хочеться кольору, екшну, яскравих емоцій

Окрім того, в межах показу відбувся благодійний захід на підтримку найбільшої дитячої лікарні України — НДСЛ “Охматдит” та благодійна виставка малюнків дітей “Україна Майбутнього очима дітей, які лікуються в Охматдиті”. Саме до цієї події на майстер-класі творчої студії “Артос” 11 дітей з відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій намалювали власні картини. 8 з них проживають у лікарні “Охматдит”, оскільки залежні від апарату гемодіалізу та чекають на пересадку нирки. 

“Як відомо, творчість лікує. Цей вид психологічної корекції називається арттерапія, терапія мистецтвом. Важка хвороба, постійне перебування у лікарні – це великий стрес для будь-кого, особливо для дитини. Ми щиро вдячні організаторам та благодійникам за арттерапевтичну роботу з нашими пацієнтами”, – зазначив генеральний директор НДСЛ “Охматдит” Володимир Жовнір.

Фото: Володимир Ануфрієв, Анастасія Магеррамова (прессекретар “Охматдиту”), Альона Сереброва (дизайнерка, по центру), Володимир Жовнір (гендиректор “Охматдит”)

А після показу Альона Сереброва подарувала одну зі своїх суконь медсестрі з лікарні “Охматдит”, яка працює з дітьми.

“З Альоною Серебровою наша співпраця почалася ще 2020-го. Коли почався перший локдаун, вона сама зателефонувала й запропонувала відшити захисні костюми медикам. Далі був арт-проєкт із картинами, які можна придбати або просто перерахувати кошти діткам, які потребують допомоги. І на додаток сьогодні дизайнерка подарувала свій виріб нашій медсестрі Марії Максимейко. Та працює в одному з найскладніших відділень – лор-відділенні з дітками – і одна з найкращих наших медсестер. Сподіваюся, такі проєкти мотивуватимуть наших працівників, адже у свою роботу вони вкладають надзвичайно великий ресурс”, – додав Володимир Жовнір.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *