Команда Made in Ukraine запускає перший український Sample Sale

10-11 квітня в Києві відбудеться перший в Україні Sample Sale. Це – офлайн захід, присвячений спеціальним розпродажам від українських брендів та дизайнерів одягу. Особливістю івенту є відсутність примірочних, консультантів та готівки. Проєкт організовує команда Made in Ukraine.

Сезон моди і постійний мінливий світ сприяє тому, що у брендів часто лишаються речі з минулих сезонів, показів на Fashion Weeks, або з процесів проектування та виробництва. Це – так звані “семпли”, тобто зразки, пояснюють організатори.

Зразкові розпродажі або ж Sample Sale – це захід, де можна придбати такі товари зі значною знижкою від 70% до 90% від їхньої звичної роздрібної вартості. Загалом очікується 30 дизайнерських брендів та близько 3 000 одиниць одягу та взуття. На події можна знайти унікальну річ або колекції, яких вже немає на полицях магазинів.

“Кожного разу, приїжджаючи в Нью-Йорк, я дивлюся графік Sample Sale у місті і обираю той, що для мене цікавіший. Для мене такий формат розпродажів – це справжнє “полювання” на відомі бренди, можливість купити їх за низькими цінами або можливість знайти річ, яка вже не виготовляється. Під час одного з SS я загорілася ідеєю провести такий же формат в Україні. Sample Sale – це захоплюючий досвід шопінгу, який дарує максимум адреналіну”, – зазначає засновниця проекту Юлія Савостіна.

Правила на Sample Sale

  1. Будьте готові до того, що будуть черги, тому варто прийти завчасно.
  2. Верхній одяг та особисті речі залишаються в гардеробній при вході, з собою можна
    лише телефон та банківську карту.
  3. Ніякого кешу – вся оплата тільки картою.
  4. Жодних примірочних – орієнтир на власні розміри та на око.
  5. Продавців немає – вільний вибір речей без оцінюючого погляду консультанта поряд.
  6. Оскільки розміри та одиниці обмежені, варто бути готовим до конкуренції.
  7. Одиниці, придбані на Sample Sale, зазвичай продаються як є і повернути їх не можна.

Sample Sale – це одне з найбільш яскравих та еклектичних модних подій року. Формат, який вже давно існує за кордоном, та в якому приймають участь такі відомі бренди як Louis Vuitton, Vera Wang, Paul Stuart, Dior. Найчастіше проводиться в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Мілані, а тепер буде вперше представлений і в Україні.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *