Бренд SEREBROVA презентував колекцію у співпраці з художником Іваном Марчуком

27 лютого дизайнерка Альона Сереброва презентувала нову колекцію Fall-Winter 20/21 «Секрет Генія». Вона створена в колаборації з всесвітньовідомим художником – Іваном Марчуком. Показ відбувся в Бізнес Терміналі В Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського.

Іван Марчук створює картини у власній авторській техніці «пльонтанізм». Художник накладає фарбу на полотно тонкими лініями, які переплітаються під різними кутами й створюють ефект 3D. Завдяки цій унікальній техніці Іван Марчук увійшов до списку «Ста геніїв сучасності» за версією британського видання The Daily Telegraph, став членом Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва та отримав низку інших престижних відзнак. Його картини експонуються в провідних музеях світу та знаходяться в приватних колекціях впливових бізнесменів.

Техніка та сюжети художника надихнули дизайнера бренду SEREBROVA та стали прототипами образів колекції.

Для створення колекції Альона Сереброва використала шовк, котон з водостійким покриттям, мережево, а також штучне хутро з 3D ефектом.

Образи моделей доповнювало взуття з нової колекції бренду Honcharenko під назвою FLAMBEE DES VAGUES. За візаж і зачіски відповідала Вероніка Дзюба. Стилізувала колекцію Євгенія Слободянник.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *