Ізраїль першою у світі заборонила торгівлю хутром

Влада Ізраїлю заборонила продаж хутра індустрії моди, ставши першою країною у світі, яка ухвалила таке рішення, повідомляє The Jerusalem Post.

Відповідну постанову підписала міністерка охорони довкілля Ізраїлю Гіли Гамліель. Чиновниця переконана, що використання шкіри та хутра тварин для задоволення потреб фешн-індустрії – прояв аморальності.

 «Хутряна промисловість – причина загибелі сотень мільйонів тварин у всьому світі та завдає невимовної жорстокості і страждання», – прокоментувала Гіла Гамліель. 

Постанова набуває чинності в грудні 2021 року. Водночас заборона не поширюватиметься на випадки, пов’язані з науковими дослідженнями, освітою, релігійними цілями чи традиційними обрядами.

 «Це історична перемога, яка захистить незліченну кількість лисиць, норок, кроликів та інших тварин від жорстокого вбивства», – прокоментували в організації зі захисту прав тварин PETA.

Нагадаємо, бренди Alexander McQueen та Balenciaga також відмовилися від натурального хутра. Модні будинки під керівництвом конгломерату Kering повідомили, що перейдуть на більш етичні аналоги. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *