Київська мисткиня переробляє сумки на панно

Скульптор та дизайнерка Ольга Радіонова презентувала новий мистецький проєкт – СумкиНаПанно. Мисткиня створює предмети інтер’єру з використаних сумок та курток.

“Я використовую в своїх скульптурах 80% recycle-матеріалів. Створюючи інтер’єрні панно, шукала цікаві матеріали. Знала, що хочу використовувати натуральний шпон дерева, але з чим його комбінувати, не до кінця розуміла. Випадково згадала про улюблену сумку, яку вже не ношу. Вона мене й надихнула. Розрізала її на дрібні шматочки, зробила з них заготовки і перезібрала на площині панно. Вставила дзеркало – і вийшов гарний функціональний предмет”, – розповідає Ольга Радіонова.

Для роботи бере вироби зі шкіри, вінілу та тканини. Головна вимога до сумки чи куртки – вона має бути великого розміру або ж їх повинно бути кілька. Приймає замовлення від клієнток.

“У цьому й мета проєкту – перероблювати клієнтські речі, давати їм друге життя. Сумка не займає місця, не йде на смітник, але ви нею насолоджуєтеся вже в іншому амплуа”, – пояснює Ольга.

Ресайклінгові панно коштують від €150 до 300 залежно від розміру. Їх можна інсталювати в дзеркало, а в майбутньому – в світильник чи поличку. Наразі придбати вироби можна через соцмережі. Уже готові 2 панно, ще 3 в роботі. Дизайнерка обіцяє: як тільки виробів набереться достатня кількість, розмістить їх у шоу-румах Києва.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *