Школа шиття Tailors School доєдналася до Мережі Глобального договору ООН

В Києві провели ознайомчу зустріч, присвячену програмі Target Gender Equality від Глобального договору ООН в Україні. Вперше на заході презентували 5 соціальних проєктів від Школи кравецької майстерності та дизайну «Tailors School».

Зокрема освітню ініціативу UA: Heritage «ДНК вишивки авангарду – «живопис голкою». Мета якої – переосмислити та інтегрувати старовинні техніки вишивки у сучасні речі, одяг та аксесуари.

«Tailors School» – це маленький український бізнес, який генерує нестандартні ідеї та ініціативи. Як і більшість таких компаній, ми до 2021 не мали змоги доєднатися до Мережі Глобального договору ООН. Проте, підтримка представництва поважної інституції в Україні допомогла нам повірити у власні сили!», – розповіла Ірина Петренко, директорка школи «Tailors School».

Target Gender Equality — програма Глобального договору ООН, спрямована на підтримку представництва та лідерства жінок у бізнесі. У розробці програми взяли участь локальні мережі Глобального договору ООН з майже 70 країн світу.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *