Втекти від казок: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні»

Українська співачка та композиторка Христина Соловій презентувала кліп на пісню «Втікала», який став її продюсерським дебютом. У ньому вона переосмислює долю Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки.

За словами Христини «Втікала» — це декларація свободи особистості, гімн втечі від чужих казок про нав’язане майбутнє героїні.

«Мені співзвучний вибір Лесі Українки: «Своїм життям до себе дорівнятись!». Мій шлях — йти за покликом серця, не зраджуючи собі. У метафорі «на сукні моїй квіти дикі ожили і я вже не така як була» я оспівую момент катарсису дозрівання, переродження, відмови від ілюзорного «его», усвідомлення своєї суб’єктності, себе як творця свого щастя та авторки своєї історії», – розповіла Соловій.

Події кліпу розгортаються у фентезі-всесвіті «Лісової пісні». Відео починається з цитати Мавки: «Ну як таки, щоб воля та пропала? Се так колись і вітер пропаде!». За словами співачки, ця фраза є лейтмотивом синглу та символізує, що неможливо жити без волі почуттів і права вибору.

«У кліпі ми прагнули показати жіночність і емансипованість водночас. Поєднати чоловічі та жіночі елементи одягу. А також дві сторони людини – темну, яка тримає її в рамках та світлу. Квіти, яких спочатку не видно, але які вириваються назовні, зливаючись з темрявою, створюють баланс життя, баланс темного і світлого в людині», – прокоментував Віталій Бірковський, стиліст, дизайнер головного костюма.

Пісня «Втікала» анонсує вихід першого за три роки альбому Rosa Ventorum, який складатиметься з 4 частин. Саундпродюсером виступив Павло Литвиненко.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *