Авторські сумки Olesya Sakhro після Milan FW виставлятимуться в київській галереї

Ексклюзивні вишиті сумки бренду Olesya Sakhro презентують у Центрі українські культури та мистецтв. Виставка почне роботу 5 березня і триватиме до 28-го. Напередодні аксесуари коломийської дизайнерки відвідають міланські подіуми високої моди в рамках Emerging Talents Milan Fashion Week.

Олеся Сахро створює вишиті сумки у власній авторській техніці. Серед малюнків – квіти, художня абстракція, орнаменти. Дизайнерка в одній роботі використовує до 70 відтінків.

“Для мене це не робота, не хобі, не захоплення – це моє життя! Це як дихати. Коли я беру голку в руки, час зупиняється і починає народжуватися щось нове, цікаве, захоплююче. Я ніколи не знаю, що буде в кінці, тому що в процесі народжується ще маса ідей і іноді дуже часто втрачаю нитку початкової думки. Процес однієї вишивки займає не менше 250 годин, включаючи в себе більше 70 кольорів і відтінків”, – розповідає Олеся Сахро.

Бренд Olesya Sakhro запрацював 4 роки тому. Сьогодні вироби продаються в шоу-румах Швейцарії, Мілану, Єревану, Дубаї та інших країн. А вишиті картини купують для своїх офісів та домівок іноземні бізнесмени й колекціонери. Одна з таких робіт знаходиться в колекції самого кронпринца Карла Фон Габсбурга.

C-Element Written by:

One Comment

  1. Максим Гросман-Слинько
    13.02.2020
    Reply

    Олеся-чарівний. Люблю її❤❤❤❤❤ Натхнення і добра, здоров’я і сили тобі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *