Олексій Гладушевський та alyona alyona знялися в арткомбінезонах на підтримку мистецтва

Український бренд OVERALL презентував лукбук колекції комбінезонів. Його героями стали амбасадори та друзі бренду. Серед них – співачка alyona alyona, креативний продюсер StarLight Олексій Гладушевський, головний редактор журналу Playboy Влад Іваненко, шеф-редактор L`Officiel online Марія Міготіна.

У новій колекції представили комбінезони з репродукцією картин українських художників: Олександра Ройтбурда, Романа Мініна, Василя Цаголова та Миколи Маценка. Кожен з них отримає відсоток від продажу одягу. Тож покупці у такий спосіб роблять внесок у розвиток та підтримку українського мистецтва.

«Ви, мабуть, чули вже про термін “інтелектуальна мода”? Для нас це про свідомість, поєднання краси та розуму, індивідуальність та сміливість робити власний вибір! Кожен власник одягу overall стає частиною великої місії – не просто носити, а й доносити мистецтво до суспільства. Погодьтеся, приємно, коли навіть про одяг є що розповісти, адже це не просто принт, а картина українського художника з історією!» – розповіли представники бренду.

Зйомки лукбуку проходили в київському метрополітені. Автор робіт – фотограф Сергій Мельниченко, лауреат премії “Leica Oskar Barnack Award Newcomer” та засновник і куратор школи концептуальної і артфотографії MYPH.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *