Без гендеру, розміру та продажу. Українські дизайнерки презентували колекцію рівності

Українські дизайнерки Світлана Бевза, Лілія Літковська і Ксенія Шнайдер підтримали громадський рух «Різні.Рівні». Вони презентували першу у світі колекцію рівності. Її мета – підтримати ЛГБТ+ спільноту в Україні.

До колекції увійшли: джинсова куртка від KSENIASCHNAIDER, куртка від бренду LITKOVSKAYA та жилет від BEVZA.

Трохи деталей

Дизайнерка Ксенія Шнайдер акцентує, що джинсову куртку її бренду можуть носити усі охочі. Оскільки вона – one size та без гендерної ідентифікації, тож пасуватиме всім.

Жилет від BEVZA став символом підтримки, рівності та свідомого споживання водночас. Оскільки пряжа, яку використав бренд, зроблена з переробленого океанічного пластику.

«Ми використовуємо цю нитку в колекціях вже не перший сезон. Речі з неї мають попит по всьому світу. Адже зараз для людей важливо знати, що матеріали екологічні, що це не шкодить природі, що перероблення пластику – не лише екологічно, але й красиво», – розповіла Світлана Бевза.

На куртці LITKOVSKAYA зобразили мотиви з картин Гарнінґа та Матіса. Як зазначає дизайнерка, саме їхні картини нагадали їй про важливість об’єднання людей.  

«Мода підіймає глобальні теми. Багато дизайнерів та модних будинків розкривають їх у своїх колекціях, об’єднуються в колаборації, підтримують різні соціальні проєкти, течії сучасного світу. Тому мода — велика частина історії, великий маркер часу», – прокоментувала Лілія Літковська.

Дизайнерки також зазначають, що лінійка має кілька рівнів рівності: 

·    Gender-neutral — підходить для чоловіків, жінок, небінарних особистостей, квір-людей.

·    Universal sizes — куртки one size, жилет представлений у двох розмірах, які адаптивні завдяки плетінню.

·     Zero-owner — у колекції немає власника. 

Як отримати речі?

Речі з колекції не можна купити. Одяг зможуть отримати всі, хто підтримає проєкт «Різні.Рівні».  Для цього необхідно залишити свої контакти на сайті. Організатори акції щосуботи рандомно обиратимуть людей, яким надішлють речі.

Їх можна буде отримати на тиждень, після чого потрібно передати комусь іншому.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *