Pentatonic створили екологічні маски з перероблених матеріалів

Модель та філантроп Наталя Водянова у колаборації з німецькою компанією Pentatonic запустили лінію багаторазових захисних масок. Проєкт отримав назву Masuku, пише WWD.  Колекція повністю екологічна.

Маски зроблені з переробленого біорозкладного полімеру, який отримують з відновлюваної сировини.  За словами очільника Pentatonic Йоханна Боедекера, така тканина не утруднює дихання.

«Коли ми починали проєкт, ми розуміли, що розробка дуже складної системи фільтрації повітря безглузда, якщо вона не екологічна», – розповіла Наталя Водянова.

Автори проєкту також запевняють, що маски Masuku здатні відфільтрувати 94% частинок, аналогічно маскам N95, які вважаються золотим стандартом в США для захисту від Covid-19. Маска може стати в пригоді і після періоду пандемії.

Оформити попереднє замовлення маски Masuku можна на спеціальному сайті, її вартість – $67.

Нагадаємо, японський бренд Uniqlo розширив колекцію масок для обличчя. Раніше у лінійці AIRism були представлені маски у двох класичних кольорах: чорному та білому. Тепер в асортименті – три нові кольорові варіанти: бежевий “34 Brown”, волошка “63 Blue” і темно-синій “68 Blue”.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *