#підтримайсвоїх: бренд жіночого одягу, ательє, письменниця та сервіс техпідтримки

Торік ми розпочали акцію #підтримайсвоїх. Бренди заповнювали одну універсальну форму, відповіді з якої ми оперативно й безплатно викладали на сайт. Цього року карантин не закінчився, тож ми продовжуємо публікувати наші підбірки брендів. Сьогодні розповідаємо про дитячу письменницю Валентину Ануфрієву, ательє нового формату My Designer, сервіс з техпідтримки Lady Sysadmin та бренд жіного одягу PINK.

АТЕЛЬЄ MY DESIGNER

Ательє нового формату. Ми орієнтуємось на творчих людей, які хочуть підкреслити свою індивідуальність. На нашому сайті є можливість створити візуалізацію готового виробу та отримати калькуляцію.

Маємо базу преміальних італійських тканин, які на сайті можна “підставити” під запропоновані моделі Й отримати візуалізацію готового виробу з правильно змаштабованим принтом.

“Якби ми мали 100 000 доларів на промо, ми б… “
Розширили виробництво, прийняли участь в ufw (ukranian fashiin week).

“Нашим першим клієнтом став/стала…”
Наша сім’я.

“Ми відчули після першої проданої речі…, тому що… “
Полегшення, тому що індпошив ще має попит в період кризи.

“Музична композиція, яка найкраще ілюструє наш бренд – це …”
Show must go on

Про які товари/послуги ми можемо розповісти на нашому сайті прямо зараз (знижки, розпродажі, акції тощо)?
При замовленні капсульної колекції з трьох і більше виробів, можемо запропонувати знижку 10%.

КАЗКИ ЗАЧАРОВАНОГО ЛІСУ

Коли мій брат одружувався, у його майбутньої дружини вже була маленька донечка. Аня. Чудова дитина з великими блакитними оченятами. Я на той момент жила в Києві і мені довелося їхати до рідного міста Харцизька, щоб познайомитися з майбутньою невісткою та племінницею.

З дитиною познайомилася, відгостювала кілька днів і повернулася додому. Десь через три тижні, брат подзвонив та дав мені незвичне завдання. Майбутня тітонька малій Ані сподобалася і вона хотіла продовжувати спілкування. «Напиши Ані листа, – попросив брат, – вона дуже чекає». Але про що ж писати шестирічній дівчинці? І тоді я згадала, що ще в школі писала казки. Тож написала племінниці казку. А потім іще одну, і ще. Аня вже зовсім доросла дівчина. В мене з’явилася друга племінниця Станіслава, а нещодавно третя – Альонка. І я з задоволенням продовжую писати для них казки.

Мої книжки мають багато інтерактивних елементів, стимулюють самостійне читання і проведення часу родиною. Наприклад, в “Казках Зачарованого Лісу” всі ілюстрації – розмальовки. Дитина може розмалювати героїв саме так, як вона їх бачить. А в “Буквоїдах” – сім ігор. Батькам разом з дитиною можна вирізати і склеїти кубик і 4 фішки та, читаючи, допомагати головним героям через виконання ігрових завдань.

“Якби ми мали 100 000 доларів на промо, ми б… “
Провела б кілька акцій з популяризації дитячого читання по Україні. З залученням авторів, автограф-сесіями і спілкуванням з дітками. Робила б фото і відео, змонтувала б потім роліки для соцмереж і подальшого просування. Зробила б також плакати для промоції в магазинах, бібліотеках, транспорті.

“Нашим першим клієнтом став/стала…”
Подруга, яка купила стос книжок для своїх племінників і друзів. Змусила мене все підписати 🙂

“Ми відчули після першої проданої речі…, тому що… “
Подив. Ого, а моя книжка сподобалась. І гордість. Моя робота сподобалась. І щастя. Мою книжку читатимуть.

LADY SYSADMIN

В сучасних умовах все більше людей переходять на дистанційну роботу. І ми все більше залежимо від технологій. Аби забезпечити високу продуктивність роботи, завжди бути на зв’язку та мати змогу заробляти гроші, техніка має працювати стабільно та швидко. Але техніка не є досконалою, та інколи трапляються негаразди, щось ламається, не працює, або ж ви просто не знаєте як налагодити ту чи іншу програму. У таких випадках не завжди доцільно та безпечно викликати додому чужу людину, особливо в умовах карантину. Або можливо, ви живете десь у віддаленому районі, чи просто проблеми з комп’ютером почались ввечері, у неробочий час майстрів, а у вас висить дуже важлива робота, яку треба терміново закінчити. Постійну, безпечну, та якісну підтримку у вашій роботі гарантує наш сервіс Lady Sysadmin.

Ми прийдемо на допомогу у будь-який час, віддалено, за допомогою офіційного та безпечного програмного забезпечення TeamViewer чи AnyDesk, при відсутності інтернету – телефоном чи по відеозв’язку у будь-якому месенджері з телефона. Консультації надаються безкоштовно, а усі роботи, їхня вартість та об’єм – оговорюються заздалегідь. Вам достатньо лише написати нам чи подзвонити, як вам зручніше. Ми подолаємо будь-які віруси, відновимо файли якщо ви їх помилково видалили, встановимо будь-які програми, оптимізуємо роботу комп’ютера, підкажемо що робити при проблемах з телефоном, принтером, тощо. Допоможемо підібрати оптимальний по якості, потужності та ціні комп’ютер та навчимо користуватися якщо є така потреба.

Наш проєкт також передбачає безкоштовну допомогу тим, хто опинився у складному становищі, та не має можливості платити, але для роботи потребує навичок роботи із комп’ютером.

“Якби ми мали 100 000 доларів на промо, ми б… “
Розповіли усім, що технічна підтримка можлива у будь який час, без виїзду майстра, за доступною ціною. Що наше сьогодення вимагає вміннь роботи з комп’ютером, що це не складно та доступно будь кому у будь-якому віці та є люди які навчають цього з повагою, без нервів, доступно та якісно.

“Музична композиція, яка найкраще ілюструє наш бренд – це …”
We are the champions

БРЕНД ЖІНОЧОГО ОДЯГУ PINK

Наш бренд – це одяг для українських красунь, щоб кожна почувалася впевненою та вишуканою у всіх ситуаціях. Унікальним та оригінальним є кожен виріб, вся колекція продумується до найменших деталей. Різними тканинами та відтінками кольорів підкреслюємо оригінальність кожного виробу. Щотижневе оновлення стильних колекцій від модних дизайнерів України.

У нас уже працює 10 магазинів по Західній Україні і ми продовжуємо розвиватися! За 9 років роботи ми здобули довіру наших клієнтів – понад 55000 задоволених покупців.

Ми прагнемо, щоб українська мода мала власну історію, щоб вислів «Зроблено в Україні» звучав гордо та асоціювався з якістю та довірою. Саме тому створили власне виробництво, на якому працюють професіонали швейної справи. Кожен виріб від PINK, який Ви одягаєте, створюється в прекрасному місті Львів.

“Якби ми мали 100 000 доларів на промо, ми б… “
Спрямували б на розробку інформаційного ролика про компанію, решту бюджету витратили б на впізнаваність бренду.

“Ми відчули після першої проданої речі…, тому що… “
Натхнення

Про які товари/послуги ми можемо розповісти на нашому сайті прямо зараз (знижки, розпродажі, акції тощо)?
Друга річ у подарунок

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *