Тренд на «Made in Ukraine»: творці серіалу СПАЛАХ зняли серію про українську моду

1 квітня відбулася прем’єра 7 серії документального серіалу СПАЛАХ, тема якої – нова українська мода. У новому епізоді дизайнери розказують, завдяки чому «Made in Ukraine» став новим світовим трендом, де навчаються майбутні творці та яку підтримку потребують виробники.  

Загалом для серіалу зняли понад 100 інтерв’ю. Серед героїв серії: Іван Фролов, Ірина Данилевська (Ukrainian Fashion Week), Ксенія та Антон Шнайдери, Ганна Луковкіна (Всі.Свої), Тарас Шевчук,  Ірина Василевська (Syndicate Original), Олег Мороз (Riot Division), Ася Вареца, Катя Зубарєва (Sleeper) та Євгенія Скварська.

Іван Фролов :

 «Абсолютно логічно для нашої держави те, що у нас має бути дуже потужна легка промисловість одягу, тому що споконвіку наші майстри — найпрофесійніші, наші конструктори — найпрофесійніші, наші підприємства були найпотужнішими. На них відшивали найкращий одяг для світових брендів. Chanel, Hermès шилися в Києві, Hugo Boss — в Києві та в інших містах, Levi’s шилися в Одесі»

Євгенія Скварська :

«Мода перебудовується. Нам потрібні речі з емоційним чи культурним змістом, які ми захочемо потім дарувати друзям, передавати з покоління в покоління. Не всі українські бренди вміють класно вплітати свої коди та ДНК нашої національної ідентичності, але коли це роблять — це дуже круто»

«СПАЛАХ» — документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв. Кожна серія розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики і кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу. Сьогодні українські фешн-компанії та їхні колекції можна зустріти в усьому світі — джинси Ksenia Schnaider, капелюхи Ruslan Baginskiy, світшоти TTSWTRS, піжами Sleeper, пуховики IENKI IENKI, сережки BEVZA, пальта POUSTOVIT, піджаки Litkovskaya, сукні Frolov та інші.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *