Репер Lil Nas X випустив 666 пар «диявольських» кросівок з людською кров’ю

Арт-колектив MSCHF в колаборації з американським репером Lil Nas X випустили лінійку кросівок Satan Shoes. Особливістю взуття стала червона рідина всередині, до якої додали людську кров. У лімітований реліз увійде 666 пар, пише The New York Times

«Ми змішали краплю крові з чорнилом, яке заповнює бульбашку повітря в кросівках. Насправді було зібрано не так багато крові. Її надали 6 членів нашої команди», – розповів один із засновників MSCHF Даніель Грінберг.

Колаборацію представили слідом за релізом кліпу Lil Nas X на трек Montero (Call Me By Your Name). Над відео працювала українська режисерка Таню Муінне. 

Satan Shoes виготовлені лише в чорному кольорі. На кожній парі вишите писання Луки 10:18, в якому йдеться про вигнання Сатани з небес. Їхня вартість $1018.

Попри те, що за основу колекції взяли модель кросівок Nike Air Max 97, бренд Nike заявив, що ніякого стосунку до неї не має.

«Nike не розробляв та не випускав це взуття, і ми не підтримуємо його», – заявили у компанії.

Річ у тім, що раніше Nike у колаборації з репером випустила Jesus Shoes зі святою водою. Однак, до “сатанинських” кросівок стосунку немає. Мало того, навіть подала на репера й MSCHF до суду за несанкціоноване використання товарного знаку.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *