З турботою про світ. Lancôme запустили програму сталого розвитку

Французька косметична марка Lancôme повідомила про запуск масштабної міжнародної програми Caring Together for a Happier Tomorrow.

Кампанія одночасно охоплює три напрямки: захист біологічного різноманіття, підтримка жінок і екологічна упаковка для косметичних продуктів.

«У Lancôme ми віримо у щасливіше майбутнє. Це означає турботу про дійсно важливі речі: природу та клієнтів. Сьогодні, як один з провідних брендів, ми беремо на себе відповідальність допомогти планеті. Наша програма спрямована на захист природи та допомогу у розв’язанні соціальних проблем», – розповіли представники Lancôme. 

Згідно з планом, до 2025 року бренд повністю перейде на упаковки та змінні блоки, які можна переробляти. Їх використовуватимуть для парфумів та засобів догляду за шкірою. До 2030 року весь пакувальний пластик бренду робитимуть з перероблених або біорозкладних матеріалів. Окрім того, для косметичних формул фахівці марки досліджують нові методи екстракції, засновані на принципах «зеленої хімії».Обличчям Caring Together for a Happier Tomorrow стала акторка Аманда Сейфрід.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *