Присвячена мамі: бренд FROLOV представив дебютну весільну колекцію

Український бренд FROLOV представив дебютну весільну колекцію. У перших весільних вбраннях Івана Фролова під вінець пішла його сестра. Музою ж Bridal collection дизайнер називає свою маму. Саме її історії кохання дизайнер присвятив колекцію.

Frolov Bridal складається з двох ліній одягу: жіночої (bride) та чоловічої (bridegroom). Кожен образ можна трансформувати у вечірній. Тож попри те, що лінійку позиціонують як весільну, сукні та костюми будуть актуальними й після церемонії. Окрім класичної білої гами, у колекції представлені  червоний, чорний і бежевий кольори. 

За словами дизайнера, на образи його надихнули також архівні весільні знімки його сім’ї, друзів і зірок.

«Я завжди захоплююся старими фото. Ще під час роботи над колекцією, я досліджував власні сімейні архіви: весільні фото мами, бабусі та інших родичів. Далі я почав більш масштабне дослідження: попросив у друзів поділитися власними весільними фото і фотографіями з весілля їх рідних. Пізніше за допомогою соцмереж я зібрав ще більше архівних фото всіх, хто просто був готовий ними ділитися. Всі ці фото мене дуже надихнули і продовжують надихати», – розповів Іван Фролов в інтерв’ю Vogue.

Моделями кампейну стали друзі бренду: Наталія Гоцій, Layah, Денис Грищук. Фотограф – Крістіна Подобед.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *