The Guardian знімуть серіал про сексуальне насильство в модельному бізнесі

Жінки, які працюють у виданні The Guardian, разом з журналісткою Люсі Осборн, анонсували зйомки документального серіалу про сексуальне насильство в модельному бізнесі.  Він буде складатися з трьох епізодів.

У центрі сюжету – особисті історії, інтерв’ю та архіви. Завдяки ним автори серіалу планують розкрити тему сексуального насильства та домагання в модельній індустрії. Також розкажуть про вседозволеність дизайнерів і перевищення ними робочих повноважень. Піднімуть тему про вплив насильства на життя і здоров’я моделей.

«Я рада працювати з такою фантастичною командою, яка допоможе розповісти історію жінок і нарешті дати модній індустрії визнання #MeToo», – розповіла Люсі Осборн.

Дату виходу стрічки наразі не оприлюднюють. 

Нагадаємо, стрімінговий сервіс Hulu випустить документальний серіал про бренд білизни Victoria’s Secret. Автори серіалу обіцяють показати глядачам залаштунки роботи компанії. Зокрема розповісти про скандали, пов’язані з випадками домагання в компанії.

Також бренд L’Oréal Paris у партнерстві  з неурядовою організацією Hollaback! запустили міжнародну освітню програму Stand Up. Її мета – навчити мільйон людей протидіяти домаганням у громадських місцях.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *