У мережу виклали fashion-фільм Тараса Голубкова та Жана Гріцфельдта

У YouTube виклали містичну fashion- новелу CODE:KYЇV.  Це – спільна робота режисера Тараса Голубкова та дизайнера Жана Гріцфельдта.

Фільм поєднав у собі вінтажну стилістику Києва 1930-х років і високу моду крізь призму колекцій Жана Гріцфельдта. За словами творців стрічки, робота розкриває культурний код міста, з його літераторами, історією, естетикою і містичними подіями. Серед героїв  новели – письменники, які колись жили та творили в столиці: Булгаков, Шевченко і Гоголь.  

CODE:KYЇV знімали в 4 локаціях: Галерея ЦЕХ, Будинок Булгакова, Національний художній музей, Музей-майстерня Зноби-Голумбієвських.

Читайте також: КОВІД, МІСТИКА, КОД І КИЇВ: ТАРАС ГОЛУБКОВ ПРО ЗЙОМКИ ФЕШН-ФІЛЬМУ CODE:KYIV

“Відео продовжує історію, показану в моїй колекції Love Kyiv. У ній я розповідаюпро Київ і про людей, які тут живуть. CODE:KYЇV – не просто кампейн. Це fashion-фільм про мій шлях як дизайнера в контексті естетики рідного міста, його місць сили, подій і значущих особистостей”, – прокоментував Жан Гріцфельдт.

Режисером фільму став Тарас Голубков. Він відомий своїми відеороботами для Monatik, Alekseev, гурту “Скрябін”, Melovin та інших виконавців. Цього разу вирішив спробувати себе в ролі режисера фешн-фільму. Стрічку планують подавати на тематичні міжнародні фестивалі.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *