Не для продажу: у Stella McCartney представили перший одяг з грибного міцелію

Бренд Stella McCartney і компанія Bolt Threads презентували першу колекцію одягу з міцелію грибів, пише WWD. До екологічної капсули увійшли корсет та штани з високою талією. Їх зробили вручну з тканини під назвою Mylo.

Матеріал Mylo – запатентована розробка компанії Bolt Threads. Він виготовлений з грибного міцелію, який за своїми властивостями нагадує натуральну шкіру. За словами представників Stella McCartney, речі з цієї лінійки не продаватимуть. Але найближчим часом бренд планує впровадити розробку у свої регулярні колекції.

«Я пишаюсь тим, що Stella McCartney став першим у світі брендом, який пошив одяг з грибного міцелію. І досить скоро ми почнемо використовувати цю інновацію у своїх колекціях», – розповіла Маккартні.

Раніше Стелла Маккартні вже співпрацювала з Bolt Threads у 2017-му. Тоді вона представила “грибну версію” класичної сумки Falabella.

Нагадаємо, що компанія Adidas заявила про початок роботи над новим матеріалом – шкірою рослинного походження. Основою стане міцелій, який входить до складу грибів.  

Також французький модний будинок Hermès планує випустити оновлену модель сумки Victoria. Її основою стане альтернативна веганська шкіра з тонкого грибного міцелію.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *