Український бренд Brabrabra обмінює стару білизну на знижки

Український бренд білизни Brabrabra у партнерстві із «Україна Без Сміття» запустили акцію з відповідальної утилізації старої білизни. У рамках якої спідню білизну можна обміняти на промокод зі знижкою для купівлі нової. Акція триватиме з 15 березня по 15 квітня.

Як здати білизну на утилізацію?

Стару білизну необхідно покласти у спеціальний пакет та віднести до боксів у будь-яку зі студій. Пакети видаватимуться при онлайн-замовленні або купівлі білизни в магазині brabrabra. До одного пакету можна покласти 2 речі, кількість таких пакетів – необмежена.

Як отримати промокод?

Промокод приходить СМС-повідомленням одразу після здачі старої білизни.

1 пара трусиків = 1 промокод на знижку 50 гривень для купівлі трусиків

1 бра = 1 промокод на знижку 110 гривень для купівлі бра

1 комплект (бра + трусики) = 1 промокод на знижку 160 грн для купівлі комплекту (бра + трусики)

1 купальник = 1 промокод на знижку 200 гривень для купівлі купальнику

Чому утилізувати білизну важливо?

Наразі існує три способи поводження з відходами: захоронення, спалювання й перероблення. Якщо матеріали, які стали відходами, не можна переробити, то лишаються два варіанти: утилізувати їх за допомогою високотемпературного спалювання або ж викинути на звалище.

Високотемпературне спалювання вважають кращим за захоронення. Однак через високу вартість в Україні частіше надають перевагу саме технології захоронення відходів. Вона вважається найбільш неекологічною та шкідливою. Оскільки органіка під час розкладу без доступу кисню перетворюється у вибухонебезпечний метан. Під навалою сміття на глибині 1–2 метри з’являються шари газу, які з часом вибухають. Внаслідок цього у повітря здіймається велика кількість токсичних речовин.

«Ми мусимо обирати кращі з доступних технологій для утилізації відходів. Звалища потрібно зупинити й розказати українцям про їхню небезпеку. Якби ми знали, що існують кращі варіанти — користувалися б ними. Наша спільна акція з відповідальним бізнесом це демонструє», — розповіла Євгенія Аратовська, експертка у сфері управління відходами та засновниця проєкту «Україна без сміття».

Уся ж білизна зібрана під час акції буде утилізована саме через  високотемпературне спалювання на заводі «Тарком Екосервіс». З найменшою шкодою для екології та навколишнього середовища.

Серед українських компаній чимало таких, які підтримують ініціативи екологічної утилізації. Влітку ми писали про один з таких – бренд Woolberry. Щороку вони запускають акцію #refresh та приймають повстяні речі на перероблення. Натомість учасникам ініціативи надають знижки на свою продукцію.

Ще один – проєкт Re:ban, який спеціалізується на створенні крафтових виробів з використаної банерної тканини – сумок-шоперів, бананок, рюкзаків, гаманців, чохлів для ноутбуків тощо.    

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *