Мирний шовк, етична вовна та кропива: бренд Pure One презентував нову колекцію з екоматеріалів

Український бренд стійкого одягу Pure One презентував нову колекцію осінь-зима 2021 під назвою Breath! (Дихай!). Усі моделі виконані з натуральних матеріалів: органічного мирного шовку, велюру, етичної вовни, кропиви та переробленої бавовни.

«Для нас із Мариною (співзасновницею бренду – прим. редакції) питання забруднення довкілля були актуальними давно. Наші родини ще до створення Pure One перейшли на веганство, сортування сміття та бережне ставлення до планети. Нас непокоять як місцеві процеси в Україні, так і те, що в океані формуються цілі острови океанічного пластику розміром з Францію. При чому мікропластик знаходять як на вершинах Тибету, так і плаценті. А науковці не можуть дати остаточної відповіді: на скільки це небезпечно чи які матиме наслідки. Усі ці проблеми знаходять віддзеркалення в наших колекціях», – розповіла під час презентації Ніна Шершньова, співзасновниця бренду.

Чорні та сірі кольори в колекції символізують попіл, а світлі відтінки і квіти — відродження та віру в те, що разом ми зможемо відновити природні ресурси Землі

Читайте також: “НЕ НАШКОДЬ” – ЯК БРЕНД PURE ONE ШИЄ КОЛЕКЦІЇ З МИРНОГО ШОВКУ ТА ЛИСТЯ БАНАНОВОГО ДЕРЕВА

Минулий рік ознаменувався пандемією та кризами в багатьох сферах. Рекордна кількість пожеж по всій планеті (від лісів Амазонки до Сибіру, Австралії та Чорнобильської зони) знищила гектари лісів, забрала життя тисяч людей і мільйонів тварин. Тому нову колекцію бренд вирішив створити в контрастних сірих, чорних та білих відтінках. 

«Чорні та сірі кольори в колекції символізують попіл, а світлі відтінки і квіти — відродження та віру в те, що разом ми зможемо відновити природні ресурси Землі. У колекції використані елементи полум’я, яке огортає планету, і разом з тим, елементи водоростей, які дають кожен другий ковток кисню на Землі. Адже більшу його частину виробляють саме ці мініфабрики», – наголосила Марина Плотнікова.

Колекцію відшивали на київських підприємствах. А от тканини до неї збирали на виставках по всьому світу. Річ у тім, що в Україні не виробляється та не імпортується етична й максимально екологічна сировина, якість якої підтверджують міжнародні сертифікати. За кордоном замовляли й стійку фурнітуру: ґудзики, застібки, нитки й т.д.

Вироби з колекції Breath! будуть доступні в продажу в серпні цього року. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *