З гравію та перероблених ґудзиків: United Colors of Benetton відкрили перший екомагазин

Італійський бренд United Colors of Benetton відкрив у Флоренції перший екологічний магазин. Його загальна площа 160 квадратних метрів.

Підлогу приміщення зробили з гравію з річки Піаве та дерев, які зламавбуревій. Вітрини оформили з ґудзиків, які на практиці виявилося складно переробляти. Примірочні, манекени та декор виконали із залишків тканин та волокон. Стіни бутіка покриті мінеральною фарбою, яка знижує шкідливі викиди в атмосферу.

Завдяки розумній системі з сенсорами та штучним інтелектом простір споживає на 20% менше електрики, ніж звичайний магазин. Вікна так само оснащені прозорими світлодіодними екранами, що дозволяє економити електроенергію.

«Представлені у новому магазині колекції також є стійкими та органічними. Екологічними зробили й пакети для покупців. Вони з бавовни, тож їх можна прати та використовувати повторно», – розповіли в United Colors of Benetton.

Як зазначають представники бренду, аналогічна екоконцепція в перспективі буде впроваджена у всіх нових бутиках United Colors of Benetton.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *